Seguiment de la competició

24 Hores TENNIS TAULA Trofeu NARCÍS NEGRE
Cassà de la Selva 34a. Edició - 27 i 28 agost 2016
Partides Categoria : A
FASE A
NUM Taula Hor. pr. DRS1 NOM DRS2 NOM RESUL
11 2 18:20 38 AA3, - 000 30
12 3 18:20 1 SALLERAS MOLAR,DA - 2 GÜELL LOMAS,SERGI 03
13 4 18:20 3 GÜELL LOMAS,DAVID - 4 AVILÉS NAVARRO,DA 03
14 5 18:20 5 FIGAROLA GAROLERA - 6 MARTÍN LÓPEZ,JOSE 30
15 6 18:20 7 ROCA SALA,ARNAU - 8 CAPDEVILA,OSCAR 30
16 7 18:20 9 SOLSONA SÁNCHEZ,E - 10 CARRERA CASTELLÓ 30
17 8 18:20 11 RIART ,SERGI - 12 XAVIER CONDE,FRAN 03
18 9 18:20 13 CEPERO EZPELETA,J - 14 ARAYA ,PABLO 30
19 1 18:40 15 PIBERNAT BATCHELL - 16 BOADAS,SERGI 32
20 2 18:40 51 BADOSA REPISO,MIR - 52 SÀENZ SALA,MARION 13
21 3 18:40 53 CURQUEJO DOMÈNECH - 54 VIDAL CLAVERO,AND 31
22 4 18:40 61 MARSAL GONZÁLEZ,J - 62 FARRÉS DE BUNES,A 13
23 5 18:40 63 SALLANT GARCIA,MA - 64 MARTÍ,JORDÀ 23
24 6 18:40 65 PUIGMAL PÒLIT,ORI - 66 MIRÓ LLORENTE,ROG 13
25 7 18:40 81 BARLAM ASPACHS,VA - 82 PONS XANDRI,JORDI 23
26 8 18:40 83 PONS XANDRI,ALBER - 91 MARTINEZ GOMEZ,AN 30
27 9 18:40 92 CARMONA - 36 AA1, 30
sábado, 27 de agosto de 2016 Página 1 de 1



24 Hores TENNIS TAULA Trofeu NARCÍS NEGRE
Cassà de la Selva 34a. Edició - 27 i 28 agost 2016
Partides Categoria : B
FASE A
NUM Taula Hor. pr. DRS1 NOM DRS2 NOM RESUL
28 1 19:00 17 MASIP BONET,DAVID - 18 CASADÓ,ENRIC 13
29 2 19:00 19 CABRERO,DAVID - 20 BOCANEGRA,ALEXAND 03
30 3 19:00 21 RAFAEL CASTILHO C - 22 FREIXAS PUIG,JAUM 23
31 4 19:00 23 SUBIRANA RABELL,X - 24 CORTÉS GURNÉS,DÍD 30
32 5 19:00 25 RIERA ALAY,ALBERT - 26 BENEÏT NAVARRO,JO 32
33 6 19:00 27 ANTÓN VELÁZQUEZ,J - 28 CRUSI LOPEZ,ADRIÀ 30
34 7 19:00 29 REALES,ADRIÀ - 30 DE ARQUER JAUMAND 32
35 8 19:00 31 ÀVILA GORDILLO,FÉ - 32 PINA,CARLOS 30
36 9 19:00 33 PELACHS,MARTÍ - 34 PIQUÉ,ALBERT 31
37 1 19:20 35 FREIXAS VALENTÍ,I - 55 SAYOL VIOU,NURIA 30
38 2 19:20 56 PIBERNAT BACHELLÍ - 57 GELPÍ,CARLOTA 30
39 3 19:20 67 BLANCO I ALAVEDRA - 68 SALAS,ALBERT 32
40 4 19:20 69 MIRÓ FORNÉS,ALEIX - 70 BUSQUETS GONZÁLEZ 13
41 5 19:20 71 CASADEVALL,XAVIER - 84 PONS BAUTISTA,ALB 30
42 6 19:20 85 OÑA ,ANTONIO - 86 BOIREAU,WILLIAM 30
43 7 19:20 93 FONT EXPOSITO,JOR - 94 IBAÑEZ PALOMO,JOR 30
44 8 19:20 95 LUIS IBAÑEZ PALOM - 37 AA2, 30
sábado, 27 de agosto de 2016 Página 1 de 1
CATEGORIA ABSOLUTA